Olen sündinud 27. oktoobril 1968. aastal Tallinnas.
Minu haridustee algas 1976. aastal õpingutega Tallinna 32. keskkoolis. 1990. aastal asusin õppima Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna kaugõppesse tootmise ökonoomika ja juhtimise erialale, kuid katkestasin omal soovil pärast viit õpitud aastat.

Olen töötanud autojuhina, kokana, kioskipidajana, kinnisvaraärimehena, massöörina, hetkel olen nelja peamiselt kinnisvaraga tegeleva osaühingu osanik.

Olen tõsisemalt tegelenud ka spordiga – nii tsirkuse akrobaatikaga, kergejõustikuga, jalgpalliga kui ka karate ja ju-jutsuga (2. dan), mille treener olin alates 2003. kuni 2012. aastani.

Praegu olen loodusravi terapeut ja jagan inimestele toimivaid tervenemissoovitusi, mis põhinevad seniste toitumistavade muutmisel.

Olen ettevõtlik, järjekindel, sügava õiglustundega. Minu hobid on sport, reisimine, looduskaitse ja põhjatu maailmaparandus…

Olen viibinud 4 mandril ja külastanud 48 riiki. Mul on piisavalt ettekujutust ja võrdluspilte maailmas toimuvast, võttes võõrastelt kultuuridelt ja rahvastelt üle ja õppides just seda, mida kõige õiglasemaks ja vajalikumaks pean. Suhtlen lisaks eesti keelele soravalt veel vene ja soome keeles, inglise ja saksa keeles rahuldavalt ja algtasemel portugali ja hispaania keeles.

Poliitiline tegevus
Osalesin 1990. aastal toimunud Eesti Kongressi valimistel kandidaadina Ülemiste Valimisringkonnas, sooviga kaasa aidata demokraatliku Eesti Riigi sünnile. Lootsin sinisilmsena peatsesse õigusriigi saabumisesse, kuid ilmselt asjatult! Kuna vahepeal on möödunud 27 aastat, aga demokraatia kui selline on Eestis alles lapsekingades ja õiglus kui selline sammub suurte sammudega allakäiguteed, naasesin taas poliitikasse.

Kandideerisin 2009. aastal kohalike omavalitsuste (KOV) valimistel üksikkandidaadina, 2013. aasta KOV valimistel aga Iseseisvuspartei nimekirjas. Ka 2011. aasta ja 2015. aasta Riigikogu valimistel kandideerisin Eesti Iseseisvuspartei nimekirjas.

Seni ei ole ma ühtegi erakonda kuulunud, kuid nüüd oleme loomas täiesti teistel alustel tegutsevat ja õigete ning juurpõhjuste tasandil lahendusi pakkuvat Eesti Ellujäämise Erakonda, mille liikmeks ka astusin.

Seisin 15. mail 1991 Edgar Savisaare raadiokutsele reageerides Toompeal, kaitstes toona meie õblukest iseseisvust internatside eest. Nüüd on toosama Edgar kahjuks sedasama riiki millegipärast lammutama ja laiali jagama asunud. Tunnetan oma missiooni õigusriiki rööbastelt maha keeravatele poliitikutele vastu hakata ja kasutan selleks kõiki parlamentaarseid vahendeid ning loodan Teie abile!

Kas Sina oled teinud kõik Sinust oleneva, et tuua tagasi inimväärtusi, mida tänapäeva väärastunud ühiskonnas, raha saamise nimel on jalge alla tallatud?
Raivo Orgusaar